הסרת משקפיים בלייזר

CARE VISION – הסרת משקפיים בלייזר
CARE VISION הינה רשת המרפאות המובילה להסרת משקפיים בלייזר ומונה 6 סניפים ברחבי הארץ. ב"קר" עובדים בשיטה ייחודית לבדיקות התאמה, המבטיחה דיוק מוחלט בקבלת ההחלטות. הדיוק הזה מבטיח לך כי הטיפול שיתבצע יהיה מותאם באופן מושלם לבעיית הראיה שלך. צוות הרופאים פיתח את השיטה בהתבסס על 10 שנות פעילות בתחום הלייזר להסרת משקפיים ובהתבסס על מאגר מידע ממוחשב וייחודי של קר המונה למעלה מ 80,000 עיניים מנותחות. --> עכשיו במבצע: מלאו פרטים ושלחו ללא כל התחייבות וקבלו 1000 ש"ח הנחה.
www.care-vision.co.il

הסרת משקפיים - מרפאות מומחים
כיום, יש מגוון רחב של מרפאות וקליניקות שמסירות משקפיים בלייזר. שמדובר בראיה שלכם - חשוב שלא תתפשרו ותבצעו את הטיפולים במרפאות מוסמכות בלבד! על מנת שלא תפלו בפח, אתר המומחים ריכז עבורכם את המרפאות המובילות בתחום הסרת משקפיים בלייזר. רק מלאו פרטים ומיד תקבלו הצעות מהמרפאות המובילות להסרת משקפיים באיזור מגוריכם. וכל זה חינם וללא כל התחייבות מצדכם. אין לכם מה להפסיד!
www.impression.il

רשת "עיניים"
רשת "עיניים" בניהולו של ד"ר שמואל לוינגר, הוקמה בשנת 1999 ומונה 4 סניפים. הרשת המתמחה בבריאות העין ובשיפור הראייה ומטפלת בהסרת משקפיים במגוון שיטות. הצוות המנוסה מציע לכל מטופל את סוג הטיפול הבטוח ביותר עבורו תוך התאמה אישית לצרכיו, לגילו ולמקצועו באמצעות הטכנולוגיות החדישות ביותר, תוך דגש על מתן שירות ויחס אישי ברמה הגבוהה ביותר.
www.enaim.co.il

מרכז רפואי "הדסה"
מחלקת העיניים של הדסה היא מהמובילות בעולם, ומשתמשת בכל פעולותיה בציוד הבדוק והמתקדם בעולם, גם כאשר עלותו גבוהה ביותר. המכון להסרת משקפיים בלייזר הוא חלק ממחלקת עיניים של בית חולים הדסה, וכל המנתחים הינם רופא עיניים בכירים מהמחלקה. המכון מצוייד בציוד לייזר הכי חדיש והכי מתקדם בעולם דבר המקנה לרופא יכולת דיוק מירבית גם במקרים המורכבים ביותר.
www.hadassah.org.il

אסותא אופטיק
אסותא אופטיק מתמחה בטיפולי הסרת משקפיים בלייזר בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעזרת מנתחי עיניים בכירים בעלי ניסיון של שנים רבות ואלפי מנותחים . מרפאות העיניים של אסותא אופטיק פרוסות ב- 4 מרכזים רפואיים של אסותא בישראל ומעניקות טיפול תוך הקפדה על איכות השירות, ושמירה על זכות הבחירה של המטופל.
www.assuta-optic.co.il
מומלצים

עלינו

פורטל היופי נשית.נט שם לו למטרה להיות הפורטל בו תוכלי להתעדכן על חידושים בעולם היופי והטיפוח בצורה קלה וידידותית... המשך


אז מה חדש?

הרשמי לניוזלטר ותישארי מעודכנת

שם מלא :כתובת אימייל :
חיפוש באתר