נשירת שיער - שיער דליל ובעיות התקרחות

הייר קליניק
"הייר קליניק" הוא המרכז היחידי מסוגו בישראל, המשלב בין רפואות עתיקות לטכנולוגיה מודרנית על מנת להעניק פתרון כולל ושלם לבעיות של נשירת שיער. הפתרון שמציע המכון מתבסס על אבחון טריקולוגי של מצב השיער, על פיו נבנה מערך טיפולים הכולל טיפולים במרכז בשילוב המשך הטיפול בבית. השירות של "הייר קליניק" מבוסס על עקרונות של אמינות, יסודיות, מקצועיות ופרטיות. היועצים והמטפלים של המרכז מתמחים במתן מענה אישי והתאמת טיפול מקצועי לכל לקוח ולכל בעיה.
www.hairclinic.co.il

ד"ר אלכס גינזבורג
ד"ר גינזבורג הנו רופא עור ומומחה לשיער, חלוץ בתחום השתלות שיער בישראל, אשר ביצע למעלה מ- 3,000 השתלות מוצלחות במשך למעלה מ-17 שנה. את הרופא מלוות חמש אחיות, והצוות כולו חבר בארגון בינלאומי של השתלות שיער. בהתאם לגילו, סוג שיערו, איכות השיער וסגנון החיים של המטופל , הרופא מסביר למטופל מהו ההליך הטוב ביותר מבחינה רפואית להשגת המטרה תוך מתן מענה לשאלותיו.
www.hairtransplant.co.il

בלורית
אתר blorit.co.il הינו אתר אינפורמטיבי שהוקם על מנת לאפשר לציבור בישראל לקבל מידע אמין על אפשרויות הטיפול הקיימות עבור בעיית נשירת שיער. אתר זה הוא הראשון מסוגו בארץ. הייחודיות שלו היא שמטרתו לספק מידע אובייקטיבי ואמין ולא רק לפרסם מוצר או טיפול מסוים. באתר תוכלו למצוא מבחר כתבות בנושא שיער דליל ובעיות התקרחות, פורום מומחים, סקרים והמלצות.
www.blorit.co.il

HLCC
רשת Hair Loss Control Clinic פרוסה על 76 מרפאות ב - 17 ארצות ופעילה בהצלחה כבר 20 שנה במניעת נשירת שיער, התקרחות ובחידוש צמיחת שיער. הפיתרון של HLCC משלב את טכנולוגיית הלייזר, תכשירים לבריאות השיער והקרקפת ותוספי מזון. במשך כל הטיפול הלקוח מלווה בצורה צמודה ובתכנית הטיפול נקבעים ללקוח ביקורי מעקב במרפאה למשך כל תקופת הטיפול.
www.hlccisrael.co.il

קרחת
אתר karachat.co.il הינו אתר אינפורמטיבי המרכז מידע רב בנושא ההתקרחות ודרכי הטיפול בה. באתר ניתן למצוא מבחר כתבות, סיפורים אישיים של גולשים, המלצות טיפוליות ועוד. כמו כן, ניתן לשלוח שאלות אונליין ולהתייעץ עם מיטב המומחים בתחום.
www.karachat.co.il

הייר לוס
אתר HairLoss.co.il הוקם במטרה להוות מקור מידע מקצועי, אמין ועדכני בכל הנוגע לתופעות נשירת שיער והתקרחות ודרכי הטיפול הקיימות. באתר ניתן למצוא מידע אודות השיער, אופן הטיפול בו, סיבות לנשירת שיער, צורות התקרחות שונות ודרכי טיפול אפשריים בהתקרחות ובנשירת שיער. בנוסף, האתר מכיל פורומים אינטראקטיביים רבים אשר נועדו לצורך החלפת מידע בין הגולשים, קיום דיונים בתחומים שונים הקשורים לשיער והפניית שאלות לד"ר גינזבורג, עורך האתר..
www.hairloss.co.il

מיקרו אסתטיקס
מיקרו-אסתטיקס הינה שיטה בלעדית המתמחה בהדמיית זיפי שיער באמצעות מיקרו-פיגמנטציה. שיטה זו מדמה במדויק את המראה הטבעי של שיער קצוץ, מלא וצפוף. מראה זה מתקבל על ידי החדרת פיגמנטים טבעיים, במרקם שערות קצוצות לעור הקרקפת. בשיטה זו אין למעשה כל שוני בין מראה השערה הקצוצה הטבעית לבין מראה הפיגמנט המדמה אותה ולכן לא ניתן להבחין בכל הבדל בניהם.
www.micro-aesthetics.com
מומלצים

עלינו

פורטל היופי נשית.נט שם לו למטרה להיות הפורטל בו תוכלי להתעדכן על חידושים בעולם היופי והטיפוח בצורה קלה וידידותית... המשך


אז מה חדש?

הרשמי לניוזלטר ותישארי מעודכנת

שם מלא :כתובת אימייל :
חיפוש באתר