מדיניות הפרטיות

אנו,בפורטל היופי נשית.נט, להלן החברה, מתייחסים בכבוד לפרטיות המשתמש באתר האינטרנט שלנו.
מדיניות הפרטיות חלה על המידע האישי שנמסר על ידך, כחלק מתהליך יצירת קשר, מהמידע האישי המועבר על ידך בזמן השימוש בשירותי האתר, וכן על מידע שנאסף אודותיך על ידי החברה בזמן שאתה גולש באתר. החברה אינה נושאת כל אחריות בגין שימוש במידע אודותיך המתקבל שלא באמצעותה ע"י צדדים שלישיים לרבות גופים מסחריים, אתרים או סוחרים מקוונים אשר משתמשים או מופיעים באתר (כגון חברות אשר שירותיהם ו/או מוצריהם מוצגים באתר), ואשר אינם בשליטתה של החברה. בכל מקרה של ספק עליך לבדוק את הנהלים לשמירת הפרטיות ותנאי השימוש של אותו סוחר, אתר או גוף מסחרי.

החברה תמנע ממסירת פרטיך האישיים לצדדים שלישיים, אלא במקרה בו החברה תמצא כי פעולותיך באתר מפרות את תנאי השימוש, או מבוצעות לשם ביצוע תרמית מכל סוג שהוא, או אם היא תהיה מחויבת לעשות כן על פי צו שיפוטי או אם תעמוד בפני איום שינקטו כנגדה צעדים משפטיים (פליליים או אזרחיים) בגין פעולות שעשית באתר. במקרים אלו רשאית החברה למסור את פרטיך לצד הטוען כי נפגע ממך או בהתאם להוראות הצו השיפוטי.

החברה רשאית להשתמש בפרטים שתמסור באתר - ובמידע שתאסוף אודות דפוסי השימוש באתר - לצורך שיפור השירותים שהיא מציעה, ליצירת הקשר אתך (במקרה הצורך) או לצורך ניתוח ומסירת מידע סטטיסטי לצדדים שלישיים, לרבות מפרסמים. מידע זה לא יזהה אותך אישית.

עוגיות (Cookies)

אתרים משתמשים בעוגיות לצורך תפעולם השוטף והתקין ובכלל זה כדי לאסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתרים,לאימות פרטים,כדי להתאים את האתרים להעדפותיך האישיות ולצרכי אבטחת מידע .
עוגיות,הן קבצי טקסט שהדפדפן שלך יוצר לפי פקודה ממחשבי החברה. חלק מהעוגיות יפקעו כאשר תסגור את הדפדפן ואחרות נשמרות על גבי הכונן הקשיח במחשבים שלך.
העוגיות מכילים מידע מגוון כדוגמת הדפים שבהם ביקרת,משך הזמן ששהית באתרים,מהיכן הגעת אל האתרים,מדורים ומידע שאתה מבקש לראות בעת הכניסה לאתרים ועוד.
אם אינך מעוניין לקבל "עוגיות" תוכל להימנע מכך ע"י שינוי ההגדרות בדפדפן שלך.

שינויים במדיניות הפרטיות

החברה רשאית לשנות מעת לעת את הוראות מדיניות הפרטיות.אם יבוצעו במדיניות זו שינויים מהותיים,בהוראות שעניינן השימוש במידע אישי שמסרת,תפורסם על כך הודעה.מומלצים

עלינו

פורטל היופי נשית.נט שם לו למטרה להיות הפורטל בו תוכלי להתעדכן על חידושים בעולם היופי והטיפוח בצורה קלה וידידותית... המשך


אז מה חדש?

הרשמי לניוזלטר ותישארי מעודכנת

שם מלא :כתובת אימייל :
חיפוש באתר